Наши достижения
VІ Международный конкурс искусств "Ключ к таланту" ДИПЛОМ І степени в номинацыи: "Вокал" награждается: "Бераставіцкія музыкі" |
|
VІ Международный конкурс искусств "Ключ к таланту" ДИПЛОМ в номинацыи: за высокое педагогическое мастерство награждается: Заяц Юрий Евгеньевич |
|
Выстаўка дэкаратыўна прыкладнога мастацтва "Новогодних красок хоровод" ПАДЗЯЧНЫ ЛІСТ
награждается: Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры |
|
V Международный фестиваль-конкурс "Арт-парад в Витебске" ДИПЛОМ III степени в номинацыи: "Вокал" награждается: Артур Васько |
|
V Международный фестиваль-конкурс "Арт-парад в Витебске" БЛАГОДАРНОСТЬ за подготовку конкурсанта награждается: Александру Лапскому |
Свята млынароў ДЫПЛОМ III ступені узнагароджваецца: Творчы калектыў |
|
Абласны конкурс танцавальных калектываў "Скокі ва усе бокі" ДЫПЛОМ За паспяховы дэбют узнагароджваецца: Дзіцячая танцавальная группа "ЭЎРЫКА" |
|
III Международный многожанровый конкурс-фестиваль "Осенняя фантазия" ДИПЛОМ I степени награждается: Каравай Александра Ивановна |
|
Абласны конкурс выканаўцаў размоўнага жанру ДЫПЛОМ II ступені узнагароджваецца: Каравай Аляксандра |
|
"Панямоння жыватворныя крыніцы" ДЫПЛОМ узнагароджваецца: Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры |
|
"Панямоння жыватворныя крыніцы" ДЫПЛОМ узнагароджваецца: Народны ансамбль народнай песні "Бераставіцкія музыкі" |
|
II Международный многожанровый конкурс-фестиваль "Весеннее вдохновение" ДИПЛОМ I степени награждается: Кружок актёрского мастерства "Балаганчик" |
|
II Международный многожанровый конкурс-фестиваль "Весеннее вдохновение" Благодарственное письмо награждается: Каравай Александра Ивановна |
|
IV Международный конкурс искусств "Летний ноктюрн" Благодарственное письмо награждается: Заяц Юрий Евгеньевич |
|
IV Международный конкурс искусств "Летний ноктюрн" ДИПЛОМ I степени награждается: Народный ансамбль народной песни "Бераставіцкія музыкі" |
|
Каравай-фест "Бацькава булка" ДЫПЛОМ За удзел награждается: Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры |
|
Каравай-фест "Бацькава булка" ДЫПЛОМ II ступені у намінацыі: "Ручнік як шлях жыцця" награждается: Анастасія Касьян |
|
IV Международный фестиваль исскуств "МОЛОДЕЧНО CityArt-2023" Благодарственное письмо за неоценимый вклад в воспитание подрастающего поколения, развитие творческих способностей детей и поддержку талантливой молодежи награждается: Славецкая Татьяна Николаевна |
|
IV Международный фестиваль исскуств "МОЛОДЕЧНО CityArt-2023" ДИПЛОМ II степени в номинации: Видио. Видеоролик награждается: Любительское объединение "Юный друг пограничника" |
|
Абласная выстава-конкурс дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва "Велікодны падарунак" ДЫПЛОМ III ступені у намінацыі: "Лепшая калекцыя сучасных велікодных вербаў" награждается: Касьян Тамара Мікалаеўна |
|
Абласная выстава-конкурс дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва "Велікодны падарунак" ДЫПЛОМ За удзел награждается: Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры |
|
ДУК "Гродзенскі абласны метадычны цэнтр народнай творчасці"
ПАДЗЯЧНЫ ЛІСТ народнаму майстру ткацтва
награждается: Кажанеўскай Марыі Уладзіславаўне |
|
ДУК "Гродзенскі абласны метадычны цэнтр народнай творчасці"
ПАДЗЯЧНЫ ЛІСТ народнаму майстру ткацтва
награждается: Барцэвіч Алене Адольфаўне |
|
XXXVI Международный фестиваль-конкурс детского, юношеского и взрослого творчества "Поколение Творчества" ДИПЛОМ Лауреата II степени в номинации "Художественное слово, Поэзия" возрастная категория: Взрослая 19+ лет награждается: Каравай Александра Ивановна |
|
IV Международный фестиваль-конкурс "Арт-парад в Витебске" СЕРТИФИКАТ
награждается: Артур Васько |
|
IV Международный фестиваль-конкурс "Арт-парад в Витебске" ДИПЛОМ II степени в номинацыи: "Вокал" награждается: Артур Васько |
|
IV Международный фестиваль-конкурс "Арт-парад в Витебске"
БЛАГОДАРНОСТЬ за подготовку конкурсанта награждается: Александр Лапский |
III Международный конкурс искусств среди обучающихся и преподавателей детских музыкальных школ, детских школ исскуств и иных образовательных учреждений культуры и исскуства "Летний ноктюрн" ДДИПЛОМ Лауреата III степени в номинацыи: "Эстрадный вокал" (соло) награждается: Палакян Анжела |
|
III Международный конкурс искусств среди обучающихся и преподавателей детских музыкальных школ, детских школ исскуств и иных образовательных учреждений культуры и исскуства "Летний ноктюрн" Благодарственное письмо награждается: Шиш Валентина Фёдоровна |
|
III Международный дистанционный конкурс искусств "Яркие огни" ДИПЛОМ Лауреата III степени в номинацыи: "Эстрадный вокал" - солисты награждается: Палакян Анжела |
|
II Международный Многожанровый Конкурс Искусств ДИПЛОМ Лауреата I степени в номинацыи: "Песня на белорусском языке" награждается: Народный ансамбль народной песни “Бераставіцкія музыкі” |
|
Абласная выстаўка конкурс дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва "Велікодны падарунак" ДЫПЛОМ II ступені у намінацыі: "Лепшая калекцыя велікодных вербаў" узнагароджваецца: Тамара Касьян
|
|
Абласная выстаўка конкурс дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва "Велікодны падарунак" ДЫПЛОМ II ступені у намінацыі: "Лепшая калекцыя велікодных паштовак" узнагароджваецца: Алена Дзянішчык |
|
Рэгіянальны фестываль-кірмаш вырабаў рамеснікаў "Гродзенскія традыцыі да свята Вялікадня" ДЫПЛОМ за ўдзел у намінацыі: узнагароджваецца: Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры |
|
|||||||
"Вітебск-2021"Дыплом лаўрэата I ступені Узнагароджваецца: Васько Артур Лапскі Аляксандр |
|||||||
"Панямоння жыватворныя крыніцы"Дыплом лаўрэата II ступені Узнагароджваецца: Мілана Скокава |
|||||||
"Панямоння жыватворныя крыніцы"Дыплом за пераемнасць народных традыцый Узнагароджваецца: Анастасія Касьян |
|||||||
"Саламяны дуэт"Дыплом за II месца Узнагароджваецца: Тамара Микалаеўна Касьян |
|||||||
"Вясновы букет"Дыплом за III месца Узнагароджваецца: Анастасія Касьян |
|||||||
"Вясновы букет"Дыплом за III месца Узнагароджваецца: Тамара Касьян |
|||||||
"Гродзенскія традыцыі дасвята Вялікадня"Дыплом за ўдел Узнагароджваецца: Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры ДУК "Бераставіцкі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці" |
Абласны дыстанцыйны конкурс народных тэатральных калектываў Дыплом "За лепшую жаночую ролю другога плана" Узнагароджваецца: Марына Хамяня
|
|
Абласны дыстанцыйны конкурс народных тэатральных калектываў Дыплом III ступені Узнагароджваецца: Нородны тэатральны калетыў "Магія гульні" |
|
"Гамоняць пушчы беларускія..." Дыплом за ўдзел у абласным экалагічным фестывалі Узнагароджваецца: Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры ДУК "Бераставіцкі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці"
|
|
Абласны выстаўка-конкурс дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва "Велікодны падарунак" Дыплом II ступені Узнагароджваецца: Тамара Касьян |
|
"Гамоняць пушчы беларускія..." Дыплом за мастацкае увасабленне тэмы Узнагароджваецца: Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры ДУК "Бераставіцкі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці" |
"Гродзенскія традыцыіда свята Вялікадня" Дыплом: за адраджэнне, развіццё і папулярызацыю традыцыйнай культуры Гродзеншчыны Узнагароджваецца: Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры ДУК "Бераставіцкі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці" |
|
Свята рамеснікаў "КАЗЮКІ-2019" Дыплом: удзельнікаў Узнагароджваецца: Аддзел рамёстваў і традыцыйнай культуры ДУК "Бераставіцкі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці" |
|
"СКАРБЫ ГРОДЗЕНШЧЫНЫ" Дыплом: Узнагароджваецца: ДУК "Бераставіцкі раённы цэнтр культуры і народнай творчасці"
|
|
"Вясновы букет" Дыплом: за ўдзел Узнагароджваецца: Тамара Касьян
|
|
Дзень беларускага пісьменства Дыплом: лаўрэата II ступені Узнагароджваецца: Народны ансамбль народнай песні "Бераставіцкія музыкі" |